“Lilledkoju” – see on hubane töötuba, kus iga projekt on pidu! Valmistame eksklusiivseid kingitusi elusatest lilledest. Meie käsitöös väljendub armastus kõige vastu mida teeme.

Meie internetipood loodi selleks, et aidata teil üllatada oma armsamat või lähedasi, õnnitleda kolleege või koostööpartnereid.

Kodulehel saate tutvuda autoritöödega kui ka kokku panna oma soovide järgi unikaalse projekti. Teie erisoovid aitavad täita meie parimad meistid, kes arvestades kõiki nüansse, valmistavad eksklusiivse lilleseade, mis rõhutab teie originaalsust ning väljendab teie tundeid ja häid soove.

Tellige ja me teeme teile ilusa ning kvaliteetse lilledest mänguasja. Mänguasjad valmistame peamiselt krüsanteemidest. Võib tekkida olukord, kus meil puuduvad tellitud toote toonis värsked lilled, sel juhul asendame need võimalusel sarnast või äärmisel juhul teist värvi krüsanteemidega. Mänguasja valmistamine on keeruline ja aeganõudev protsess. Selleks, et valmistada teie poolt soovitud toode, võib meistril kuluda vähemalt kaks tundi.

Kingime koos hea tuju ja rõõmsa meele!

Oleme rõõmsad nähes teid meie klientide seas.