www.lilledkoju.ee veebisaidi administratsioon on kohustatud hoidma teie privaatsust Internetis. Pöörame suurt tähelepanu teie poolt meile edastatud andmete turvamisele. Meie privaatsuspoliitika põhineb Euroopa Liidu üldisel andmekaitse määrusel (GDPR). Teie isikuandmeid kogume järgmistel eesmärkidel: meie teenuse täiustamine, suhtlus selle saidi külastajatega, infolehed, kasutaja andmete töötlemine veebimüügi eesmärgil, kasutaja soovitud teabe tutvustamine, veebisaidiga seotud teenuste pakkumine spetsialiseerumine ja muude allpool loetletud toimingute jaoks.

Isikuandmete säilitamine ja töötlemine

Kogume ja töötleme teie isikuandmeid ainult teie nõusolekul. Teie loal võime koguda ja töödelda järgmisi andmeid: nimi ja perekonnanimi, e-posti aadress, telefoninumber, kodune aadress,. Teie isikuandmete kogumine ja töötlemine toimub vastavalt Euroopa Liidu ja Eesti seadustele.

Andmete salvestamine, muutmine ja eemaldamine

Kasutajal, kes on e-posti aadressile www.lilledkoju.ee edastanud oma isikuandmed, on õigus neid muuta ja eemaldada, samuti õigus meenutada lepingut andmetöötluse kohta. Aeg, mille jooksul teie isikuandmeid säilitatakse, on: aeg, mil isikuandmeid kasutatakse veebisaidi põhitegevuseks. Pärast teie isikuandmete töötlemise lõpetamist kustutab veebisaidi administraator need jäädavalt. Isikuandmetele juurdepääsu saamiseks võite pöörduda administratsiooni poole aadressil: info@lilledkoju.ee. Saame teie andmeid kolmandatele osapooltele edastada ainult teie nõusolekul. Kui andmed edastati kolmandale osapoolele, kes pole meie organisatsiooniga seotud, ei saa me nendes andmetes muudatusi teha.

Külastavate tehniliste andmete töötlemine

Teie IP-aadressi, külastusaja, brauseri seadete, operatsioonisüsteemi ja muu tehnilise teabe kirjed salvestatakse andmebaasi, kui külastate www.lilledkoju.ee. Need andmed on vajalikud veebisaidi sisu õigeks kuvamiseks. Neid andmeid kasutades on külastaja isik võimatu tuvastada.

Laste isiklik teave

Kui olete alaealise lapse vanem või seaduslik eestkostja ja teate, et laps on meile andnud teie isikuandmeid ilma teie nõusolekuta, võtke meiega ühendust aadressil: info@lilledkoju.ee. Alaealiste kasutajate isikuandmeid on keelatud sisestada ilma vanemate või seaduslike eestkostjate nõusolekuta.

Küpsiste töötlemine

Veebisaidi sisu korrektse kuvamise ja veebisaidi www.lilledkoju.ee sirvimise hõlbustamiseks kasutame küpsisefaile. Need on väikesed failid, mis salvestatakse teie seadmesse. Need aitavad veebisaidil meelde jätta teie kohta käivat teavet, näiteks millises keeles veebisaiti kasutate ja millised lehed olete juba avanud. See teave on kasulik järgmisel visiidil. Tänu küpsisefailidele muutub veebisaidi sirvimine palju mugavamaks. Nende failide kohta saate lisateavet siit. Küpsiste vastuvõtmise ja blokeerimise saate oma brauseris ise seadistada. Küpsisfailide vastuvõtmata jätmine võib veebisaidi funktsionaalsust piirata.

Isikuandmete töötlemine muude teenistuste poolt

See veebisait kasutab kolmandate osapoolte võrguteenuseid, mis koguvad andmeid meist sõltumatult. Selliste teenuste hulka kuuluvad: Google Analytics, Google AdSense, Facebook.com, www.hotjar.com.

Nende teenistuste kogutud andmeid võidakse edastada muudele teenustele nendes organisatsioonides. Nad saavad andmeid kasutada oma reklaamivõrgu isikupärastamiseks. Nende organisatsioonide kasutajalepingute kohta saate teavet nende veebisaitidelt. Samuti võite keelduda nende isikuandmete kogumisest. Näiteks Google Analyticsi loobumise brauseri lisandmooduli leiate siit. Me ei edasta isikuandmeid teistele organisatsioonidele või teenustele, mida selles privaatsuspoliitikas pole loetletud. Erandina võib kogutud andmeid esitada riigiasutuste seaduslikul taotlusel, kellel on õigus sellist teavet nõuda.

Lingid teistele veebisaitidele

Meie veebisait www.lilledkoju.ee võib sisaldada linke teistele veebisaitidele, mis pole meie kontrolli all. Me ei vastuta nende veebisaitide sisu eest. Soovitame teil tutvuda kõigi teie külastatud veebisaitide privaatsuseeskirjadega, kui selline poliitika on olemas.

Muudatused privaatsuseeskirjades

Aeg-ajalt võib meie veebisait www.lilledkoju.ee meie privaatsuspoliitikat uuendada. Teavitame privaatsuseeskirjade muudatustest, mis on sellel veebilehel üles pandud. Jälgime muudatusi seadusandluses, mis on seotud isikuandmetega Euroopa Liidus ja Eestis. Kui olete meie veebisaidile sisestanud mõne oma isikuandme, teavitame teid muudatustest meie privaatsuspoliitikas. Kui teie isikuandmed ja täpsemalt teie kontaktandmed sisestati valesti, ei saa me teiega ühendust võtta.

Tagasiside ja lõppklauslid

Privaatsuspoliitikaga seotud küsimuste osas võite pöörduda www.lilledkoju.ee administratsiooni poole aadressil info@lilledkoju.ee või täites selle veebisaidi vastavas jaotises täpsustatud kontaktvormi. Kui te ei nõustu selle privaatsuspoliitikaga, ei saa te www.lilledkoju.ee teenuseid kasutada. Sel juhul peaksite vältima meie veebisaidi külastamist.
See dokument on loodud privaatsuspoliitika veebigeneraatori Profiset.org abil